30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - banknot

Dostępność: Brak
Cena: 30,00 zł 30.00
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 

 

Cała kwota ze sprzedaży tego banknotu wspiera Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

30. Finał to okazja do podsumowania trzech dekad i podziękowania wszystkim, którzy konsekwentnie wspierają nasze działania.

Gratulujemy Ci zdobycia pamiątkowego banknotu 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten banknot to dowód na to, że dzielicie się tym, co macie, aby móc razem tworzyć najbardziej skuteczną organizacje pozarządową w Polsce. Myślimy także, że nie będzie to stwierdzenie nieprawdziwe – budujemy razem przykład dla Europy i świata, tego jak można tworzyć i bardzo skutecznie działać w ramach organizacji pożytku publicznego. Pamiętajcie Państwo także, że jest to efekt wspólnych działań, kiedy to my, Polacy, możemy być razem i w ten sposób tworzyć rzeczy piękne i skutecznie pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy na przestrzeni ostatnich trzech dekad zebrała i przeznaczyła na sprzęt medyczny ponad 1,5 miliarda złotych i doposażyła polskie szpitale w ponad 67 300 urządzeń ratujących życie i zdrowie. Poza organizacją Finału WOŚP, Fundacja realizuje całoroczne ogólnonarodowe programy medyczne, jak np. Program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków, którym objętych zostało 97% dzieci rodzących się w Polsce, Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi dla Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą, czy naukę pierwszej pomocy w ramach Programu Ratujemy i Uczymy Ratować, w którym udział wzięło blisko 3 miliony dzieci.

Ten banknot upamiętnia nasze działania na przestrzeni ostatnich 30 lat. Najpiękniejsze jest to, że gramy razem do końca świata i jeden dzień dłużej!

Informacje

Emitent Banknoty Pamiątkowe Sp. z o.o.
Partner emisji Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Motyw 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Projektant Jurek Owsiak
Rozmiar banknotu 135 x 74 mm
Data emisji 29.01.2022
Nakład (zamknięty) 3000
Nominał 0 Euro Souvenir
Informacje dodatkowe Banknot


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl